O nas - kim jesteśmy?

Kacper ma piętnaście lat i chce być biologiem, noblistą. Do życia podchodzi z entuzjazmem. Ewa ma lat trzynaście i nie wie do jakiej szkoły średniej chce pójść, przez co paralizuje ją niepokój Janek ma lat siedemnaście i bierze udział w zawodach jeździeckich, z dumą stawiając kolejne trofea na półce. Jagoda ma lat czternaście i interesuje ją głownie liczba followersow na Instagramie, przeżywa rozpacz gdy zmniejsza się liczba lajków.

Co ich łączy? Wszyscy znają Jerzego Pytam.

 

Kacper poznał Jerzego na warsztatach efektywnej nauki, dzięki którym lepiej przygotował się do olimpiady z biologii.

Ewa poznała Jerzego przez swoją mamę, która czytała jedną z jego książek i była na jego wykładzie.

Janka koledzy namówili, by wziął udział w konkursie „Bądź bohaterem swojego życia” gdzie Jerzy był jurorem, a Jagoda spotkała go na stronie „pytam.edu.pl” gdzie przeczytała jego artykuł jak robić lepsze zdjęcia.

Jerzy to my.

My czyli kto?

Ludzie, którzy pracują z młodzieżą bo widzimy jak trudna jest ich rzeczywistość.

Widzimy jak cyberprzestrzeń i konsumpcyjna kultura tworzą nowe problemy - zarówno dla młodych jak i ich rodziców.

Walczymy o każdego młodego człowieka, jego rozwój, szczęście, dobre relacje.

Pragniemy angażować rodziców w życie ich dzieci, bo wierzymy, że tata i mama są najlepszymi przewodnikami i autorytetami dla dziecka.

Widzę i doświadczenie przekuwamy w czyn.

Psycholodzy, pedagog, dziennikarz, lider pracy z młodzieżą i trener rozwoju to trzon naszej kadry, a współpracujemy też z terapeutami, policjantami, prawnikami, toksykologiem, nauczycielami.

Prowadzimy warsztaty dla młodzieży, rodziców i wychowawców. Przygotowujemy konspekty lekcji wychowawczych. Organizujemy konferencje. Ważnym medium kontaktu z młodzieżą jest portal pytam.edu.pl na którym odpowiadamy na ważne dla nich pytania.

Pomagamy rodzicom i innym dorosłym zrozumieć świat nastolatków, w którym zatarły się granice między tym co wirtualne a tym co namacalne. Dlatego prowadzimy też portal rodzice.co

Warto zobaczyć

 

WSPOMÓŻ FUNDACJĘ

Wspierając nas, wspierasz rozwój swojego dziecka 

Newsletter, by wiedzieć jak wspierać dzieci i młodzież

 

Zanim się zapiszesz przeczytaj.

Fundacja w internecie

ShareThis Copy and Paste