Ludzie Fundacji

Poznaj ludzi Fundacji Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii
Fundacja zarządzana jest przez dwoje psychologów, nad jej dzialaniem czuwa Rada Fundacji.
Projekty realizujemy przy współpracy ekspertów.
Przedstawiamy kilka osób na stałe związanych z pracą Fundacji Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii.
 

ZARZĄD:
Bogna Białecka, psycholog, prezes FEZiP, autorka szeregu poradników dotyczących wychowania i relacji, redaktor portalu dla młodzieży pytam.edu.pl ukierunkowanego na kompleksową profilaktykę uzależnień i zachowań ryzykownych, oraz portalu ukierunkowanego na pomoc osobom uzależnionym od pornografii: sos.pytam.edu.pl

dr Marek Miotk, psycholog, psychoterapeuta, teolog, wiceprezes FEZiP, członek Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich w Poznaniu. Prowadzi zarówno psychoterapię jak warsztaty umiejętności psychologicznych.

WSPÓŁPRACUJĄCY EKSPERCI:

Aleksandra Maria Gil, politolog, pedagog, dziennikarz. Prowadzi szkolenia dla młodzieży i dorosłych w zakresie budowania osobowości lidera, efektywnej nauki, prewencji zachowań ryzykownych. Autorka materiałów o rodzinie, wychowaniu oraz kształtowaniu postaw prospołecznych. Redaktor portalu edukacyjnego dla młodzieży PYTAM.EDU.PL – Tylko prawda jest ciekawa.

Dawid Radomski, amator życia, z fr. amateur – ‘miłośnik’ bo z miłości ciągle szuka najlepszych rozwiązań, by wspierać ludzi i ich dzieła; trener umiejętności miękkich, life coach; prywatnie domowy barista i yerbacz. Nie lubi sztucznych problemów, a planowanie zaczyna od 'Dlaczego?'  Redaktor portalu edukacyjnego dla młodzieży PYTAM.EDU.PL

dr Jolanta Próchniewicz - psycholog. Prowadzi poradnię psychologiczną w Fundacji „Głos dla Życia” w Poznaniu, współpracuje z wydawnictwami książkowymi i periodykami specjalistycznymi jako redaktor naukowy. Prowadzi wykłady i warsztaty, zwłaszcza z różnych dziedzin psychologii, nauk o rodzinie, prolife, feminizmu chrześcijańskiego, edukacji i duchowości. Jest członkiem Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich, angażuje się w wolontariat psychologiczny i społeczny. 

dr Dobrochna Bartkowska-Nowak,  doktor psychologii w zakresie psychologii poznawczej. Wieloletni pracownik Instytutu Psychologii UAM, wykładowca Politechniki Poznańskiej, Uniwersytetu Humanistycznego SWPS, Wyższej Szkoły Bankowej i innych poznańskich wyższych uczelni. Szkoleniowiec z długoletnim doświadczeniem.

 
 

Warto zobaczyć

 

WSPOMÓŻ FUNDACJĘ

Wspierając nas, wspierasz rozwój swojego dziecka 

Newsletter, by wiedzieć jak wspierać dzieci i młodzież

 

Zanim się zapiszesz przeczytaj.

Fundacja w internecie

ShareThis Copy and Paste