Jestem bohaterem mojego życia

Na początku ferii zimowych 2015/2016 zaprosiliśmy młodzież gimnazjalną i licealną do konkursu „Jestem BOHATREM swojego ŻYCIA”. Była to nie tylko przygoda i forma wypełnienia czasu wolnego.  Tak naprawdę, uczestnicy mieli okazję zmierzyć się sami ze sobą. Poznać siebie lepiej, zobaczyć w czym są dobrzy, a nad czym warto popracować aby móc planować swoje życie. Przez 14 dni ponad 200 uczestników z całej Polski otrzymywało mailowo zadanie do wykonania. Były to zadania sprzyjające uporządkowaniu otoczenia, budowaniu relacji, rozwijaniu pasji i doskonalenia umiejętności stawiania sobie celów. 

 

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli się tego DOBREGO acz niełatwego zadania i postanowili zostać „BOHATERAMI swojego ŻYCIA”. Film, który jest kombinacją nadesłanych prac pokazuje jak w ciągu 14 dni zdobyliście się na odwagę i sumienność – „Jestem BOHATEREM”

Oto lista nagrodzonych:

Nagroda główna:
Mateusz Guzek

Nagrody:
Dorota Dzieniszewska
Paulina Cyniak
Weronika Klimczak
Wojciech Ferduła
Faustyna Skorupa
Paweł Sikora

Wyróżnienia:
Erwin Gromek
Krzysztof Prucnal
Izabela Waliszewska
Marta Włodarczyk​
Anna Sawicz
Patrycja Jażewicz
Joanna Żukowska
Dorota Olewińska
Anna Hajduk

Nagrody oraz dyplomy (także dla osób wyróżnionych) zgodnie z regulaminem zostały przesłane na adres szkół. 

Wszystkim, którzy chwycili byka za rogi i zmierzyli się z 14 zadaniami  – dziękujemy i gratulujemy. Podejmowanie wezwań i nauka nowych umiejętności pomaga nam w realizowaniu codziennych wyzwań, tych szkolnych i tych domowych. Im bardziej poznajemy siebie, tym większe mamy szanse wykorzystać tę wiedzę do realizacji marzeń. Dzięki temu zapominamy co to nuda, a stres i obowiązki nie są takie straszne, bo możliwe do przezwyciężenia.

Warto zobaczyć

 

Kontakt

FEZiP
ul. Konarskiego 6/4
61-114 Poznań

Fundacja w internecie

ShareThis Copy and Paste